Контакти

Телефон: +38 (098) 900-80-01

Телефон: +38 (098) 313-30-37

Партнери

Науково-виробниче підприємство «Світ»

З 1995 року підприємство будує сучасні житлові будинки та об’єкти соціальної сфери. Організація забезпечена власними транспортними засобами, вантажопідйомними механізмами, будівельними машинами та інструментами. Особливу увагу у своїй діяльності підприємство звертає на відповідність вимогам щодо якісті будівельних робіт, комфортності споруджуваного житла, енергозбереження.
За 20 років ТзОВ НВП «Світ» здало в експлуатацію близько 50 тис. кв.м. житла, а також офісних і торгових приміщень. У будинках, споруджених підприємством, більше 130 молодих сімей отримали квартири за программою молодіжного житлового будівництва.У період з 2001 року і по сьогодні НВП «Світ» отримав ряд державних нагород за вагомий внесок у розвиток молодіжного житлового будівництва, зокрема Грамота Кабінету Міністрів України, відзнака «Лідер будівництва та архітектури» та інші.

ТзОВ „Фірма Інтербуд”

ТзОВ „Фірма Інтербуд” підприємство, що спеціалізується на влаштуванні фасадних систем різного типу. (Ліцензія №489300 від 21.09.2009р.), В розпорядженні ТзОВ „Фірма Інтербуд” є понад 5000 м.кв. фасадних риштувань. В компанії задіяно понад 80 чол. кваліфікованих працівників. ТзОВ „Фірма Інтербуд” є авторизованим виконавцем системи утеплення „ТЕРМІТ” (ТУ У В.2.6 – 45.3 – 23958579-002 – 2004). За час діяльності виконували фасадні роботи для таких замовників:
–ТзОВ «Будімекс» (житловий будинок 9 пов., Львів вул.Шевченка134, Львівський Аеропорт. та ін);
–ТзОВ „Кримміськбудмонтаж” (фасади будівель профілакторію ЗАО „Футбольний клуб „Динамо
Київ” в с.м.т. Сімеіз, АТ Крим);
— ТзОВ „Ергобуд” (фасад будинку готелю Марс в с. Малехів Львівської обл.);
— ТзОВ «Львівцентробуд» (житловий будинок 9 пов., м. Новояворівськ вул. Степана Бандери 26);
та багатьох інших.

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВІР­Західбуд»

Засновано у 2006 році. До компетенції «ВІР­Західбуд» входить:
Капітальне будівництво – повний спектр послуг з будівництва, реконструкції та реставрації промислових та цивільних будівель, а також весь перелік загально будівельних робіт.
Комплексно​оздоблювальні роботи (будинків, офісів, магазинів тощо), до яких входять знесення стін і демонтаж конструкцій та мереж, гіпсокартонні перегородки (стелі, стіни), ґрунтування, тинькування, шпаклювання поверхонь; влаштування підвісних стель; столярні роботи; оздоблення підлог, стін та багато інших декоративноопоряджувальних робіт, що виконуються швидко, якісно та вчасно. Швидкомонтовані будинки (зі сендвічпанелей) будь­якої складності у тому числі: заводів, складів, спортивних споруд, супермаркетів і торговельно­промислових споруд, МАФів, промислових холодильників і низькотемпературних складів, автозаправних станцій, мийок, автосервісів. Роботи виконуються швидко та якісно.
Гідроізоляційні та антикорозійні роботи, підвалів, стін, покрівлі, проникна гідроізоляція, обмазувальна гідроізоляція, гідроізоляція приміщень, гідроізоляція даху, бітумна гідроізоляція, ПВХ­мембрани, гідроізоляція конструкцій, гідроізоляція швів, гідроізоляція балконів.

ТзОВ «Фінансова компанія
«Екскомбуд -Інвест»

ТОВ «Фінансова компанія «Екскомбуд-Інвест» успішно функціонує на фінансовому ринку та ринку нерухомості з 2013 року. Фінансова компанія «Екскомбуд-Інвест» є компанією управителем Фондів фінансування будівництва та надає послуги (ліцензія № АЕ № 199739 видана НКФП від 04 березня 2015 року) із залучення коштів від фізичних та юридичних осіб на фінансування об’єктів будівництва: житлових будинків, нежитлових приміщень, паркінгів. Екскомбуд-Інвест є ринковою фінансовою компанією та має в управлінні чотири Фонди фінансування будівництва з різними Забудовниками, а саме: ФФБ по ЖК «Веселка», вул. Залізнична, 7, ФФБ по будівництву багатоквартирного житлового будинку по вул. Щеповій, 17 а, б, в у м. Львові. Найближчим часом планується відкрити ще наступних фондів для фінансування будівництва для фінансування будівництва багатоповерхових будинків у місті Львові.