Контакти

Телефон: +38 (098) 900-80-01

Телефон: +38 (098) 313-30-37

Партнери

NVS

Фінансова компанія «Інтерсвіт»

Фінансова компанія «Інтерсвіт» – це компанія з управління Фондів фінансування будівництва. ФФБ -це законний та надійний механізм захисту прав та інтересів інвесторів.
Ми пропонуємо дієвий фінансовий механізм, який дозволяє просто та ефективно залучати інвестиції в об’єкт будівництва.
Головною перевагою ФФБ – прозорість та зрозумілість схеми фінансування для інвестора, а для Забудовника – це довіра Довірителів та позитивний імідж.

ТзОВ „Фірма Інтербуд”

ТзОВ „Фірма Інтербуд” підприємство, що спеціалізується на влаштуванні фасадних систем різного типу. (Ліцензія №489300 від 21.09.2009р.), В розпорядженні ТзОВ „Фірма Інтербуд” є понад 5000 м.кв. фасадних риштувань. В компанії задіяно понад 80 чол. кваліфікованих працівників. ТзОВ „Фірма Інтербуд” є авторизованим виконавцем системи утеплення „ТЕРМІТ” (ТУ У В.2.6 – 45.3 – 23958579-002 – 2004). За час діяльності виконували фасадні роботи для таких замовників:
–ТзОВ «Будімекс» (житловий будинок 9 пов., Львів вул.Шевченка134, Львівський Аеропорт. та ін);
–ТзОВ „Кримміськбудмонтаж” (фасади будівель профілакторію ЗАО „Футбольний клуб „Динамо
Київ” в с.м.т. Сімеіз, АТ Крим);
— ТзОВ „Ергобуд” (фасад будинку готелю Марс в с. Малехів Львівської обл.);
— ТзОВ «Львівцентробуд» (житловий будинок 9 пов., м. Новояворівськ вул. Степана Бандери 26);
та багатьох інших.

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВІР­Західбуд»

Засновано у 2006 році. До компетенції «ВІР­Західбуд» входить:
Капітальне будівництво – повний спектр послуг з будівництва, реконструкції та реставрації промислових та цивільних будівель, а також весь перелік загально будівельних робіт.
Комплексно​оздоблювальні роботи (будинків, офісів, магазинів тощо), до яких входять знесення стін і демонтаж конструкцій та мереж, гіпсокартонні перегородки (стелі, стіни), ґрунтування, тинькування, шпаклювання поверхонь; влаштування підвісних стель; столярні роботи; оздоблення підлог, стін та багато інших декоративноопоряджувальних робіт, що виконуються швидко, якісно та вчасно. Швидкомонтовані будинки (зі сендвічпанелей) будь­якої складності у тому числі: заводів, складів, спортивних споруд, супермаркетів і торговельно­промислових споруд, МАФів, промислових холодильників і низькотемпературних складів, автозаправних станцій, мийок, автосервісів. Роботи виконуються швидко та якісно.
Гідроізоляційні та антикорозійні роботи, підвалів, стін, покрівлі, проникна гідроізоляція, обмазувальна гідроізоляція, гідроізоляція приміщень, гідроізоляція даху, бітумна гідроізоляція, ПВХ­мембрани, гідроізоляція конструкцій, гідроізоляція швів, гідроізоляція балконів.

ТзОВ «Фінансова компанія
«Екскомбуд -Інвест»

ТОВ «Фінансова компанія «Екскомбуд-Інвест» успішно функціонує на фінансовому ринку та ринку нерухомості з 2013 року. Фінансова компанія «Екскомбуд-Інвест» є компанією управителем Фондів фінансування будівництва та надає послуги (ліцензія № АЕ № 199739 видана НКФП від 04 березня 2015 року) із залучення коштів від фізичних та юридичних осіб на фінансування об’єктів будівництва: житлових будинків, нежитлових приміщень, паркінгів. Екскомбуд-Інвест є ринковою фінансовою компанією та має в управлінні чотири Фонди фінансування будівництва з різними Забудовниками, а саме: ФФБ по ЖК «Веселка», вул. Залізнична, 7, ФФБ по будівництву багатоквартирного житлового будинку по вул. Щеповій, 17 а, б, в у м. Львові. Найближчим часом планується відкрити ще наступних фондів для фінансування будівництва для фінансування будівництва багатоповерхових будинків у місті Львові.