Контакти

Телефон: +38 (098) 900-80-01

Телефон: +38 (098) 313-30-37

Про компанію

  ТзОВ «Міська Околиця» надає повний спектр будівельних послуг, ставлячи за мету побудувати доступне та якісне житло у Львові. У нас працюють висококваліфіковані інженери та робітники, ми використовуємо досвід як українських, так і зарубіжних будівельників. Будівництво львівських будинків здійснюється з використанням усіх сучасних методів, матеріалів та технологій. Це дозволяє гарантувати надійність нового житла, його комфортність та економічність.

Нашими основними партнерами є:

ПП «ВІРЗахідбуд»

ТзОВ «Фірма Інтербуд»

Науково-виробниче підприємство «Світ»

ТзОВ «Науково-виробниче підприємство «Світ» створене 1995 року. Основним напрямом діяльності підприємства є будівництво сучасних житлових будинків та об’єктів соціальної сфери. За 20 років ТзОВ НВП «Світ» здало в експлуатацію близько 50 тис. кв.м. житла, а також офісних і торгових приміщень.

ПП «ВІР-Західбуд» заснована 2006р як спеціалізована будівельна організація у сфері промислового і цивільного будівництва та реконструкції історичних будівель.
До компетенції «ВІР-Західбуд» входить:
Капітальне будівництво – повний спектр послуг з будівництва, реконструкції та реставрації промислових та цивільних будівель, а також весь перелік загально будівельних робіт.
Комплексні оздоблювальні роботи будинків, офісів, магазинів тощо.
Швидкомонтовані будинки (зі сендвічпанелей) будь-якої складності.
Гідроізоляційні та антикорозійні роботи.
За час своєї діяльності ПП «ВІР-Західбуд» виконувало різноманітні будівельні роботи на більш ніж 17 об’єктах. Роботи виконуються швидко та якісно.

ТзОВ „Фірма Інтербуд” підприємство, що спеціалізується на влаштуванні фасадних систем різного типу. В розпорядженні ТзОВ „Фірма Інтербуд” є понад 5000 м.кв. фасадних риштувань. В компанії задіяно понад 80 чол. кваліфікованих працівників. ТзОВ „Фірма Інтербуд” є авторизованим виконавцем системи утеплення „ТЕРМІТ”. За час своєї діяльності ТзОВ „Фірма Інтербуд” виконувало фасадні роботи на більш ніж 15 об’єктах.

Будівельна компанія ТОВ «Міська околиця» здійснює повний цикл будівельних робіт від створення проекту до зведення будинку і введення його в експлуатацію. Основний акцент робимо на енергоощадності житла, його економічності та доступності. Використання досвіду вітчизняних та зарубіжних колег дає можливість постійно вдосконалювати свою роботу і досягати кращих результатів. Готові запропонувати Вам житло, як у зведених будинках, так і в об’єктах, які перебувають у стадії будівництва. Розробимо індивідуальний проект з урахування побажань замовника.