Джона Леннона

«Околиця Джона Леннона» - це сучасний житловий комплекс, що розташований в тихому зеленому районі Львова, але в той же час в безпосередній близькості до центру. Головна ідея створення житлового комплексу – це легкість життя: зручна локація, розвинена інфраструктура, неперевершені краєвиди, ергономіка простору та рідкісна тиша, що ідеально підходить для тих, хто не бажає жити серед галасу центральної частини міста, і дихати важким повітрям мегаполісу.

Детальніше
Зелена

«Зелена околиця» - це не лише сучасна 9-поверхова будівля комфорт класу, а місце, яке Ви із задоволенням назвете своєю домівкою. Це відображення вашої мрії про ідеальне помешкання, яке розташоване у тихому мальовничому місці поряд з лісом, парком та озером, при цьому лише в кількасот метрах від центру. Великі панорамні вікна відкриваються на неперевершені види.

Детальніше
Сихівська

«Сихівська околиця» - новий затишний житловий комплекс по вулиці Антонича, що ідеально підходить для тих, хто не бажає жити серед галасу центральної частини великого міста, і дихати важким повітрям мегаполісу. Житловий квартал має безліч переваг і, що найголовніше, пропонує комфортне та доступне житло в одному з районів Львова, що активно розвивається.

Детальніше
Міська

«Міська околиця» - це багатофункціональний житловий комплекс по вулиці Щепова, 17 з усією необхідною інфраструктурою та низкою інших переваг. Комплекс розташований у мальовничому, екологічно чистому місці в безпосередній близькості від центру Львова. «Міську околицю» оточують нові збудовані житлові квартали, а з вікон практично кожної квартири відкривається панорама Львова та його околиць.!

Детальніше